Wyselekcjonowana kolekcja

Od samego początku CHRONEO wyznaczyliśmy kilka kluczowych zasad, którymi kierujemy się rozwijając firmę. Pierwszą z nich było posiadanie w ofercie wyłącznie produktów, których zakupem sami byśmy byli zainteresowani - dotyczy to selekcji marek, modeli oraz stanu zegarków. Odkąd w 2019 roku sprzedaliśmy pierwszy zegarek jako CHRONEO ta zasada cały czas obowiązuje. Doskonale wiemy, że nigdy nie moglibyśmy zarekomendować naszym Klientom produktu do którego sami nie jesteśmy przekonani. Dlatego gwarantujemy, że wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym sklepie spełniają najbardziej wymagające standardy autentyczności i jakości. Nigdy nie zobaczysz w naszej ofercie zegarka, którego nie moglibyśmy zarekomendować.

2 lata gwarancji

Jesteśmy pewni produktów, które sprzedajemy dlatego na wszystkie dostępne u nas zegarki udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jeśli w okresie gwarancyjnym coś pójdzie nie tak, zawsze możesz na nas liczyć. Po upływie okresu gwarancyjnego nie zostawimy Ciebie samego. Jeśli Twój zegarek będzie wymagał serwisu, to możesz go u nas wykonać.

Gwarantowana autentyczność

Zakup zegarka to często czyste emocje, dlatego naszym zadaniem jest aby wszystkie racjonalne aspekty zostały spełnione - sprzedajemy tylko oryginalne, sprawdzone zegarki gwarantując certyfikatem CHRONEO ich pochodzenie oraz stan.

Darmowa dostawa i zwroty

Szanujemy Twój czas i chcemy ułatwić Tobie proces zakupu zegarka, dlatego na terenie Polski oferujemy bezpłatną wysyłkę i zwrot. Zamów i przymierz w domu. Jeśli stwierdzisz, że Twój zakup nie jest odpowiedni, możesz zwrócić go w oryginalnym stanie w ciągu czternastu dni bez podania powodu.

Obsługa Klienta

Kochamy zegarki, sami jesteśmy kolekcjonerami i dlatego stworzyliśmy CHRONEO. Nasza działalność to przede wszystkim Klienci. Zależy nam na długoterminowej relacji i budowaniu zaufania. Chcemy uczestniczyć w tworzeniu Twojej kolekcji przez lata. Nasz zespół ekspertów chętnie doradzi i odpowie na wszystkie Twoje pytania aby pomóc wybrać Tobie zegarek, który będziesz z dumą nosił przez kolejne lata.